Menu
bo każdy zasługuje na swój wymarzony kąt...
Facebook

Praca, dzieci, brak czasu i inne obowiązki, gdzie tu znaleźć chwilę na urządzenie wymarzonego wnętrza? Koncepcja jest w głowie, lecz ciężko wszystko zebrać w całość , może jej wcale nie ma. W sklepach stajemy przed ogromnym wyborem różnych materiałów wykończeniowych. Jak sobie z tym poradzić, co wybrać?

Ukończenie Szkoły Wnętrz i Przestrzeni w Krakowskich Szkołach Artystycznych dało mi możliwość spełniania się w wymarzonej pracy. Moim celem jest pomoc w wykreowaniu wyjątkowej przestrzeni dla każdego z Was. Najważniejszym aspektem jest poznanie Waszych oczekiwań, przyzwyczajeń, stylu życia, co lubicie a co najchętniej obeszlibyście szerokim łukiem. Wszystko po to, aby stworzyć indywidualne wnętrze, które będzie zarówno przytulne, oryginalne i przy tym funkcjonalne.

Pomogę lecz nie narzucę, ponieważ pamiętajcie... tworzę wnętrze dla Was, abyście czuli się w nim komfortowo i z ochotą do niego wracali.

Prywatnie jestem miłośniczką rzeczy zrobionych własnoręcznie, efektownie a małym kosztem. Odnawiam stare, niepotrzebnych rzeczy, które po liftingu zyskują nowy charakter i idealnie wpisują się w klimat wnętrza. Zapraszam do polubienia mojej strony na Facebook'u, gdzie zamieszczam przykładowe prace.