Menu
bo każdy zasługuje na swój wymarzony kąt...
Instagram Facebook
Bartek:
Po prostu rewelacja! Projekt Pani Justyny, poza walorami estetycznymi, charakteryzował się praktycznym i przemyślanym rozplanowaniem przestrzennym. Widać od razu, że jest to osoba techniczna, a nie tylko pierwszy lepszy "projektant z wizją" , który nie ma zielonego pojęcia jak w praktyce wykonać to, co sobie wymyślił. Z tego też względu, dokumentacja projektowa dla wykonawcy była bardzo szczegółowa - w razie jakichkolwiek niejasności Pani Justyna służyła pomocą. Zaoszczędziłem dzięki niej mnóstwo czasu i niepotrzebnych nerwów. Projektant z powołania. Polecam!

Marta:

Gorąco polecam Panią Justynkę!!! Ta kobieta to niesamowita mieszanka profesjonalizmu, kreatywności, wyczucia, dobrego smaku i pozytywnej energii. Na 1000% zaangażowana w to co robi, do tego z ogromnym talentem. Świetnie kieruje projektem, dając jednocześnie klientowi swobodę wyboru i spełniania marzeń o swoim domu. Potrafi doradzić, znajdzie wyjście z każdej sytuacji a wszystko to z uśmiechem i ogromną sympatią. Jestem szczęśliwa, że to właśnie Pani Justynce powierzyłam projekt naszego nowego domu. Jest cudowny!!! Jeśli ktoś szuka idealnego projektanta to to jest właściwy adres :-)

Radek:

Serdecznie polecam współpracę z Panią Justyną. Z projektu mieszkania jesteśmy bardzo zadowoleni - bardzo podobało nam się profesjonalne podejście i sposób w jaki Pani Justyna prowadzi projekt.

Darek:
Polecam! Realizacja projektu przebiegła bardzo profesjonalnie! Przyciąga indywidualnym podejściem do projektu oraz pomocą w trakcie realizacji projektu.

Szymon i Kasia:
Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu współpracy z Justyną. Pierwotnie myśleliśmy o projekcie dwóch pomieszczeń, a skończyło się na całym mieszkaniu i cieszymy się, że taką decyzję podjęliśmy. Pojawiło się wiele fajnych pomysłów, na które sami na pewno byśmy nie wpadli. Doświadczenie i wiedza robią swoje. Projekt zrealizowany z uwzględnieniem naszych preferencji, oczekiwań i uwag. Przygotowane wizualizacje, projekty techniczne, listy zakupowe, itd. pierwsza klasa. Myślę, że jeszcze zdarzy nam się coś wspólnie zrealizować ;)

Ania i Maciek:
Współpraca z Justyną to sama przyjemność. Jesteśmy bardzo zadowoleni! Justyna dysponuje ogromną wiedzą, a to razem z doświadczeniem i kreatywnością zaowocowało ciekawym projektem i rozwiązaniami, o których nawet nie pomyśleliśmy. Polecamy!