Menu
bo każdy zasługuje na swój wymarzony kąt...
Instagram Facebook
Projektowanie wnętrz nie jest tylko moją pasją, ale również twórczą pracą, którą wykonuję z ogromną radością i zaangażowaniem. Specjalizuję się w tworzeniu wnętrz prywatnych o różnych stylach, które łączę tak, aby spełniły Twoje oczekiwania.

Wyznaję zasadę, że wnętrza mają być do mieszkania a nie oglądania. Szyte na miarę, z indywidualnym podejściem, powstające w oparciu o Twoje potrzeby, marzenia oraz budżet. Pomogę, lecz nie będę Ci nic narzucać ponieważ wiem, że tworzę wnętrze dla Ciebie, abyś czuł się w nim komfortowo i z ochotą do niego wracał.

Wysoki poziom projektów zapewniam dbałością o każdy szczegół, a terminowość to dla mnie priorytet, ponieważ szanuję Twój czas. Daję Ci możliwość wyboru na każdym etapie projektu, ponieważ każdy z nas lubi mieć kilka opcji. Służę swoją wiedzą i doświadczeniem, aby projekt był nie tylko ładny, ale przede wszystkim… funkcjonalny. Jest wiele drobiazgów, które możesz przeoczyć, ale ja o nie zadbam za Ciebie.

Aby być na bieżąco z wieloma nowościami, które pojawiają się na rynku, aktywnie uczestniczę w targach wnętrz. Dzięki temu poznaję nowe materiały wykończeniowe, technologie oraz wspaniałych ludzi, dzięki którym realizacja Twojego projektu staje się dla Ciebie łatwiejsza.

Współpracuję z doświadczonymi ekipami remontowymi, stolarzami oraz innymi wykonawcami, którzy z chęcią pomogą Ci na każdym etapie wykańczania wnętrz.

Prywatnie jestem miłośniczką rzeczy zrobionych własnoręcznie, efektownie, a małym kosztem. Odnawiam stare, niepotrzebne rzeczy, które po liftingu zyskują nowy charakter i idealnie wpisują się w klimat wnętrza. Zapraszam do polubienia mojej strony na Facebook'u, gdzie zamieszczam przykładowe prace.

MOJE ZALETY:


KOMPLEKSOWOŚĆ PROJEKTU - od rozmowy wstępnej po dokumentację techniczną dla wykonawcy.

ZAANGAŻOWANIE
- na każdym etapie udzielam wszelkich informacji dotyczących projektu.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE
- ważne są dla mnie Twoje oczekiwania oraz gust.

PROJEKTY MEBLI - wykonuję projekty mebli, skrojonych dla Twojego wnętrza!

ZADOWOLENI INWESTORZY - doczekałam się wielu zadowolonych klientów, którzy z chęcią mnie polecają.

DOŚWIADCZENIE - wieloletnia praca nauczyła mnie dbania o każdy szczegół.

PRACA Z KLIENTEM - przede wszystkim słucham i nie narzucam, dzięki czemu mam bardzo dobry kontakt z każdym klientem.

ŚWIEŻE POMYSŁY - inspiruję oraz czerpię inspirację z wielu dostępnych źródeł.