Menu
bo każdy zasługuje na swój wymarzony kąt...
Instagram Facebook

Przemek:

Z ręką na sercu mogę polecić Panią Justynę. Dba o funkcjonalność mieszkania, trafia w punkt z oczekiwaniami klienta, potrafi wpasować się w budżet i przede wszystkim najpierw słucha, potem proponuje. Na nic nie naciska. Mieszkanie wyszło pięknie i po dwóch latach wciąż cieszy. Ale przede wszystkim jest wygodne i dopasowane do moich potrzeb. Jeśli kiedyś będę coś zmieniał to tylko z Panią Justyną!

Urszula:

Polecam usługi Pani Justyny w zakresie projektowania. Pani Justyna zaprojektowała nam część dzienną naszego domu w bardzo nowoczesnym stylu. Wszystko prezentuje się bardzo spójnie i elegancko. Pani Justyna w bardzo profesjonalny sposób podeszła do swojego zadania. Jest osobą bardzo punktualną, sumienną i pracowitą. Najbardziej wygodna była lista zakupów, bo Pani Justyna wskazała nam konkretne sklepy z konkretnymi produktami, co zaoszczędziło nam dużo o czasu.

Paulina:

Z całego serca możemy polecić Panią Justynę. Projekty, które otrzymaliśmy były dopasowane do naszych wymagań i możliwości pomieszczeń. Mieliśmy możliwość modyfikacji detali, które chcieliśmy dopracować. Pani Justyna uwzględniła w projekcie również 'przyszłe' ewentualne zmiany w pokoju dzieci, o które prosiliśmy. Efekt finalny był świetny i całkowicie spełnił nasze oczekiwania. Dodatkowo Pani Justyna jest osobą odpowiedzialną, punktualną i bardzo przemiłą. Osobiście pomagała w doborze materiałów i elementów wystroju wnętrza. Polecam!

Marta:

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz niesamowita kreatywność! Pani Justyna wkłada ogrom serca w swoją pracę, jednocześnie pozostawiając klientowi swobodę decyzji. Dodatkowo otrzymaliśmy namiar na niezawodnych fachowców. Z pełną odpowiedzialnością polecam na 1000%.

Agnieszka:

Bardzo miła, sympatyczna i profesjonalna współpraca , wszystko było zgodnie z umową . Polecam panią Justynę i jak będę miała okazję ponownie skorzystam z jej usług.

Paweł i Agnieszka:

Współpracę z Panią Justyną nawiązaliśmy przez internet praktycznie tylko na podstawie przesłanej oferty oraz opinii znalezionych w sieci. Mieliśmy wiele obaw ponieważ często słyszy się o przedmiotowym podchodzeniu biur projektowych do zleceń lub wszelakim naciąganiu klientów przez sklepy lub fachowców współpracujących z projektantem. Na szczęście Pani Justyna zdołała bardzo szybko zyskać nasze zaufanie jako osoby która wkłada serce w każdy projekt oraz podchodzi indywidualnie do każdej realizacji oraz klienta. Dzięki pomocy Pani Justyny zaoszczędziliśmy masę czasu oraz mieliśmy spokojne głowy przez cały proces wykończenia mieszkania ponieważ przygotowana dokumentacja zawierała wszystkie niezbędne informacje zarówno dla nas jak również ekip remontowych oraz stolarza. Z czystym sumieniem polecam każdemu kto chce wykończyć swoje własne m i nie stracić przy tym wszystkich włosów.

Roman i Nataliia:
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Justyną. Pani jako prawdziwy profesjonalista nie narzucała swoich pomysłów i uważnie słuchała życzenia klientów. Z cierpliwością i zrozumieniem reagowała na zmiany decyzji. Pomimo tego Pani Justyna jest miła osoba z którą współpraca była przyjemnością: spotkania osobiste, kontakt mailowy i wycieczki po sklepach. Jesteśmy szczęśliwi z wymarzonego projektu, który wykonała dla nas! Polecamy gorąco wszystkim Panią Justynę

Ola:
Bardzo serdecznie polecam panią Justynę. Pani Justyna zaczęła ze mną pracę bardzo szczegółowym wywiadem odn. moich potrzeb, gustu, pomysłów, odwiodła od tych nietrafionych lub niepraktycznych. Nie narzucała swoich wizualizacji a budowała na tym, co mnie się podobało, co nie bywa częste wśród projektantów wnętrz. Pani Justyna jest również bardzo responsywna, wykonawcy również się z nią kontaktowali, gdy tylko mieli pytania, chociaż mieli szczegółową dokumentację dostarczoną przez panią Justynę. Często gdy sama nie byłam pewna, przekazywałam im" "Proszę to tak wykonać jak na projekcie od pani Justyny Lewickiej". Wyliczenia również były precyzyjne, zostało wykorzystane tyle materiałów, ile wyliczyła pani Justyna, dzięki czemu nie poniosłam dodatkowych kosztów, ani nie musiałam kupować materiałów z innych partii, które mogły różnić się nieco wzorem. Mogłam liczyć także na zniżki i fachową, szybką pomoc od sprawdzonych konsultantów z różnych sklepów. W zaprojektowanym przez panią Justynę mieszkam już kilka miesięcy i jest właściwie identyczne jak na wizualizacji. Niezmiernie mi się podoba i po prostu bardzo przyjemnie, komfortowo się mieszka. Jeszcze raz bardzo polecam panią Justynę Lewicką i rekomenduję wszystkim poszukującym świetnego projektanta wnętrz.

Ela:
Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy z Panią Justyną. Jej wiedza, kreatywność i zaangażowanie na różnych etapach projektu zrobiły na nas pozytywne wrażenie. Jest to jednocześnie bardzo sympatyczna osoba i spotkania z nią to czysta przyjemność. :)

Klaudia:
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Justyną. Projekty wykonane kompleksowo i bardzo profesjonalnie, bardzo ułatwiły nam urządzanie domu. Polecamy :)

Tomek:
Polecam!Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.To już mój drugi projekt z Justyna Lewicka Design.

Renata:
Pani Justyna Lewicka jest doskonałym architektem wnętrz. Cechuje się wyjątkową rzetelnością i fachowością, a wykonane przez nią projekty są piękne i niezwykle funkcjonalne.

Bartek:
Po prostu rewelacja! Projekt Pani Justyny, poza walorami estetycznymi, charakteryzował się praktycznym i przemyślanym rozplanowaniem przestrzennym. Widać od razu, że jest to osoba techniczna, a nie tylko pierwszy lepszy "projektant z wizją" , który nie ma zielonego pojęcia jak w praktyce wykonać to, co sobie wymyślił. Z tego też względu, dokumentacja projektowa dla wykonawcy była bardzo szczegółowa - w razie jakichkolwiek niejasności Pani Justyna służyła pomocą. Zaoszczędziłem dzięki niej mnóstwo czasu i niepotrzebnych nerwów. Projektant z powołania. Polecam!

Marta:
Gorąco polecam Panią Justynkę!!! Ta kobieta to niesamowita mieszanka profesjonalizmu, kreatywności, wyczucia, dobrego smaku i pozytywnej energii. Na 1000% zaangażowana w to co robi, do tego z ogromnym talentem. Świetnie kieruje projektem, dając jednocześnie klientowi swobodę wyboru i spełniania marzeń o swoim domu. Potrafi doradzić, znajdzie wyjście z każdej sytuacji a wszystko to z uśmiechem i ogromną sympatią. Jestem szczęśliwa, że to właśnie Pani Justynce powierzyłam projekt naszego nowego domu. Jest cudowny!!! Jeśli ktoś szuka idealnego projektanta to to jest właściwy adres :-)

Radek:
Serdecznie polecam współpracę z Panią Justyną. Z projektu mieszkania jesteśmy bardzo zadowoleni - bardzo podobało nam się profesjonalne podejście i sposób w jaki Pani Justyna prowadzi projekt.

Darek:
Polecam! Realizacja projektu przebiegła bardzo profesjonalnie! Przyciąga indywidualnym podejściem do projektu oraz pomocą w trakcie realizacji projektu.

Szymon i Kasia:
Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu współpracy z Justyną. Pierwotnie myśleliśmy o projekcie dwóch pomieszczeń, a skończyło się na całym mieszkaniu i cieszymy się, że taką decyzję podjęliśmy. Pojawiło się wiele fajnych pomysłów, na które sami na pewno byśmy nie wpadli. Doświadczenie i wiedza robią swoje. Projekt zrealizowany z uwzględnieniem naszych preferencji, oczekiwań i uwag. Przygotowane wizualizacje, projekty techniczne, listy zakupowe, itd. pierwsza klasa. Myślę, że jeszcze zdarzy nam się coś wspólnie zrealizować ;)

Ania i Maciek:
Współpraca z Justyną to sama przyjemność. Jesteśmy bardzo zadowoleni! Justyna dysponuje ogromną wiedzą, a to razem z doświadczeniem i kreatywnością zaowocowało ciekawym projektem i rozwiązaniami, o których nawet nie pomyśleliśmy. Polecamy!